Zabiegi

Nikt nie ma wątpliwości, jakie znaczenie dla higieny i dobrego samopoczucia ma właściwa pielęgnacja naszej skóry i włosów, ale nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że równie ważne są zabiegi pielęgnacyjne u naszych milusińskich. Szczególnie dotyczy to psów ze średnim i długim włosem. Aby utrzymać je w dobrej kondycji trzeba regularnie rozczesywać i stosować odpowiednie kosmetyki. Dobieramy je do długości i rodzaju włosa (np. watowaty, twardy czy szorstki) 

Prawidłowe rozczesywanie ma zapobiec powstawaniu i nawarstwianiu kołtunów, które niedokładnie wyczesane zbijają się w trakcie kąpania. 

Część ras wymaga strzyżenia według wzorca, inne według uznania właściciela i dla jego wygody. 

Psy szorstkowłose powinny być trymowane, ponieważ golenie powoduje zmianą struktury włosa. Jest to bezbolesny zabieg polegający na usunięciu martwego włosa. 

Kąpiel również można dostosować do potrzeb. Oprócz doboru kosmetyków odpowiednich dla danej okrywy włosowej, wykonuję kąpiele dla alergików lub lecznicze (zwierzęta starsze, z problemami skórnymi lub suche mycie dla kotów). 

Salon jest wyposażony w pełni w profesjonalny sprzęt min. firm Andis, Oster, Solingen. Gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa i jakości zapewniają specjalistyczne kosmetyki światowej klasy: All system czy Espree. 

Przygotowanie domowe do wizyty 

  • w przypadku rezygnacji z kąpieli w salonie proszę o samodzielną kąpiel pupila dzień przed wizytą
  • przed wizytą proszę o zapewnienie zwierzęciu odpowiedniej ilości ruchu i załatwieniu potrzeb fizjologicznych, co pozwoli mu lepiej znieść czas potrzebny do wykonania zabiegu pielęgnacyjnego
  • przed zabiegiem trymowania nie należy kąpać psa

Cennik

Małe psy:

Pielęgnacja – 70 zł/h

Duże psy:

Pielęgnacja – 80 zł/h (plus sprzątanie)

Czyszczenie zębów:

mały pies – od 150 zł

duży pies – 0d 190 zł

profilaktyka – 50 zł

Ceny te są zupełnie orientacyjne i uzależnione od stanu szaty psa, ilości kołtunów i zachowania.

Każdego psa trzeba potraktować indywidualnie w związku z czym zapraszam do odwiedzenia salonu – dobierzemy odpowiednią fryzurkę i cenę.