Zabiegi


Strzyżenie

strzyżenie według wzorca FCI lub gustu właściciela

trymowanie


trymowanie

kąpiel psów


kąpiel

rozczesywanie psów


rozczesywanie

czyszczenie uszu u psów

czyszczenie
uszu

obcinanie pazurów u psów

obcinanie
pazurów


Nikt nie ma wątpliwości, jakie znaczenie dla higieny i dobrego samopoczucia ma właściwa pielęgnacja naszej skóry i włosów, ale nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że równie ważne są zabiegi pielęgnacyjne u naszych milusińskich. Szczególnie dotyczy to psów ze średnim i długim włosem. Aby utrzymać je w dobrej kondycji trzeba regularnie rozczesywać i stosować odpowiednie kosmetyki. Dobieramy je do długości i rodzaju w?łosa (np. watowaty, twardy czy szorstki)

Prawidłowe rozczesywanie ma zapobiec powstawaniu i nawarstwianiu kołtunów, które niedokładnie wyczesane zbijają się w trakcie kąpania.

Część ras wymaga strzyżenia według wzorca, inne według uznania właściciela i dla jego wygody.

Psy szorstkowłose powinny być trymowane, ponieważ golenie powoduje zmianą struktury włosa. Jest to bezbolesny zabieg polegający na usunięciu martwego włosa.

Kąpiel również można dostosować do potrzeb. Oprócz doboru kosmetyków odpowiednich dla danej okrywy włosowej, wykonuję kąpiele dla alergików lub lecznicze (zwierzęta starsze, z problemami skórnymi lub suche mycie dla kotów).

Salon jest wyposażony w pełni w profesjonalny sprzęt min. firm Andis, Oster, Solingen. Gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa i jakości zapewniają specjalistyczne kosmetyki światowej klasy: All system czy Espree.


Przygotowanie domowe do wizyty


Przykładowy cennik

Ceny te są zupełnie orientacyjne i uzależnione od stanu szaty psa, ilości kołtunów i zachowania.

Każdego psa trzeba potraktować indywidualnie w związku z czym zapraszam do odwiedzenia salonu - dobierzemy odpowiednią fryzurkę i cenę.

 

Newsletter